Elektrotechnik - operátor výroby - Brno

Zpět na nabídky práce Brno-město

Nabídka práce Elektrotechnik - operátor výroby - Brno

Ke dni 27.03.2024 nabízí G.L. Electronic s.r.o. (28280105, Brno) volné pracovní místo na pozici Elektrotechnik - operátor výroby v obci Brno (okres Brno-město).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 30 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 27. 3. 2024 .

Pracovní pozice:
Elektrotechnik - operátor výroby
Firma:
G.L. Electronic s.r.o.
Místo práce:
Brno (Brno-město)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.05.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Poslední aktualizace:
27. 3. 2024
Text nabídky:
Láká Tě pracovat v leteckém a vesmírném průmyslu? Přidej se do našeho týmu a podílej se na výrobě komponentů pro družice! Jsme česká firma, která se zabývá výrobou elektronických zařízení a kabelových svazků již přes 15 let. Pozice je vhodná také pro absolventy středních škol se zaměřením na elektrotechniku. Hledáme ale především šikovné lidi, nemusíš mít nutně elektrotechnické vzdělání. Náplň práce: * ruční výroba kabelových svazků * pájení s mikropájkou a práce s krimpovacími nástroji * pájení pod mikroskopem. Požadujeme * základní znalost elektrotechniky * zkušenosti z oboru (praxe ze školy, anebo dřívějšího zaměstnání) * manuální zručnost, pečlivost a smysl pro detail * rodilý český, anebo slovenský mluvčí Výhodou bude, pokud budete mít * znalost krimpování a odizolování ručními kleštěmi * základní znalost angličtiny (především technické) * orientace v technické dokumentaci Nabízíme * jednosměnný provoz * 25 dní dovolená * sick days * pracovní smlouva na dobu neurčitou * možnost plného i částečného úvazku * osobní rozvoj i kariérní postup * zvyšování kvalifikace v oboru (certifikace ESA) * práce v moderních čistých prostorech ISO8 * káva a čaj na pracovišti k dispozici zdarma * profesionální podporu a zaškolení zkušenými odborníky * po zapracování také možnost zahraniční stáže Kdo jsme? V G.L. Electronic s.r.o. osazujeme desky plošných spojů a realizujeme design, montáž, testování a integraci kabelových svazků a dalších elektronických zařízení. Výroba probíhá v čistých prostorech ISO 8, dle standardů Evropské kosmické agentury (ESA). Naši technici a inspektoři jsou certifikovaní dle ESA norem. Pro vesmírné mise jsme spolupracovali na projektech jako je HERA, Triton-x, MWI MetOpSG, VEGA SSMS POC (inovativní dispenser), JUICE MGAMA (kabelové svazky pro komunikační anténu družice mířící k Jupiteru) či elektronika na mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Nyní například zajišťujeme kabelové svazky pro projekty ARIEL, ROSE-L či CIMR. Poznámka k volnému místu: Prosíme vážné zájemce o zaslání aktuálního životopisu s fotografií na e-mailovou adresu: zaslat email, anebo volejte na 735 753 053 Nástup možný ihned, anebo po dohodě.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
G.L. Electronic s.r.o.
Kontaktní osoba:
Info, 735 753 053

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace