Technik/Mechanik - Brno

Zpět na nabídky práce Brno-město

Nabídka práce Technik/Mechanik - Brno

Ke dni 28.03.2024 nabízí Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o. (46971629, Brno) volné pracovní místo na pozici Technik/Mechanik v obci Brno (okres Brno-město).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 33 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 28. 3. 2024 .

Pracovní pozice:
Technik/Mechanik
Firma:
Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o.
Místo práce:
Brno (Brno-město)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.04.2024
Mzda:
33 000 Kč
Poslední aktualizace:
28. 3. 2024
Text nabídky:
První kontak e-mailem. Co budete dělat? (Elektro)technik: o Budete pracovat s elektronikou a instalovat na mikroskop jednotlivé moduly o Kromě toho budete často pracovat s počítačem, se kterým budete nastavovat, testovat a kalibrovat svůj mikroskop o K ruce vám bude naše firemní aplikace Final Test, která vás provede celým procesem nastavení mikroskopu a pomůže vám v začátcích o Každý mikroskop je unikát. Čas od času se vyskytne věc, kterou bude potřeba zkonzultovat s kolegy z vývoje nebo inženýringu Mechanik: o Jako mechanik/čka budete na mikroskopy přidávat citlivou mechaniku, pracovat s vakuovou technikou a kontrolovat těsnost Koho hledáme? o Technické nadšence, kteří hledají rozmanitou práci, ve které budete každý den řešit jiné věci o Elektro vzdělání nebo nárok na zákon 250 (bývalá vyhláška č.50) výhodou o Nemáte elektro? Pokud máte jiné SŠ vzdělání technického směru, dokážeme vás vše doučit o Pokud máte zkušenosti s oživováním elektrických modulů a Ohmův zákon znáte jako svoje boty, na pohovoru doslova zazáříte o Měli byste ovládat angličtinu alespoň na základní úrovni a být schopni porozumět anglicky psané technické dokumentaci Máme flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:00 do 13:00) a jednosměnný provoz Naší firmě se daří a již několik let po sobě roste - můžete se těšit na každoroční finanční bonusy 30 dní dovolené, plně hrazená Multisportka, penzijní připojištění, výhodný tarif od T-Mobilu a další benefity Za doporučení nového kolegy můžete získat až 90 000 Kč Nabízíme férovou mzdu - více se dozvíš na prvník kole pohovoru Skvělá firemní kantýna se třemi hlavními jídly, teplým bufetem, salátovým barem nebo pizzou. Na stravování v ní vám přispějeme 100 Kč za odpracovaný den Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o.
Kontaktní osoba:
Kristýna Smolová,

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace