Elektromechanici - Štětí

Zpět na nabídky práce Litoměřice

Nabídka práce Elektromechanici - Štětí

Ke dni 17.05.2024 nabízí SPM - Security Paper Mill, a.s. (25143468, Štětí) volné pracovní místo na pozici Elektromechanici v obci Štětí (okres Litoměřice).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 40 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 17. 5. 2024 .

Pracovní pozice:
Elektromechanici
Firma:
SPM - Security Paper Mill, a.s.
Místo práce:
Štětí (Litoměřice)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
17.05.2024
Mzda:
40 000 Kč
Poslední aktualizace:
17. 5. 2024
Text nabídky:
NÁPLŇ PRÁCE: Provádění technické údržby, oprav a úprav řídicích systémů, Sestavování a montáž elektrických a elektronických částí strojů a zařízení, Realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů, Diagnostika a předcházení poruchám, Komunikace se zákazníky a dodavateli technologií. Preventivní údržba elektrických zařízení Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení Spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky Držení pohotovostních služeb POŽADAVKY: Středoškolské vzdělání v oboru elektromechanik Vyučení v oboru elektro/SŠ elektro Vyhlášku 50/78 Sb §6 Předchozí praxi v technickém oboru výhodou Znalost práce na počítači Řidičský průkaz sk. B Komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci NABÍZÍME: Možnost osobního rozvoje v rámci firmy Přístup k nejmodernějším technologiím Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem Osobní ohodnocení Zaměstnanecké výhody : navýšení mzdy po zapracování, 5 dní dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, ochranné pomůcky Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
SPM - Security Paper Mill, a.s.
Kontaktní osoba:
Renata Slezáková,

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace