Výrobní operátor/operátorka ve směnném provoze - seřizovač/seřizovačka - Lovosice

Zpět na nabídky práce Litoměřice

Nabídka práce Výrobní operátor/operátorka ve směnném provoze - seřizovač/seřizovačka - Lovosice

Ke dni 17.05.2024 nabízí Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. (01409948, Lovosice) volné pracovní místo na pozici výrobní operátor/operátorka ve směnném provoze - seřizovač/seřizovačka v obci Lovosice (okres Litoměřice).
Nabídnutá (minimální) mzda za (nepřetržitý) je 22 500 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 17. 5. 2024 .

Pracovní pozice:
výrobní operátor/operátorka ve směnném provoze - seřizovač/seřizovačka
Firma:
Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.
Místo práce:
Lovosice (Litoměřice)
Směnnost:
nepřetržitý
Nástup dne:
17.05.2024
Mzda:
22 500 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně základní
Poslední aktualizace:
17. 5. 2024
Text nabídky:
obsluha strojních zařízení v rámci pozice výrobního operátora. Náplní práce je provádění údržby zařízení nebo seřízení a změny parametrů v návaznosti na změny sortimentu provádění preventivní údržby, kontroly a drobné opravy strojních zařízení v rámci požadovaných kompetencí technická a manuální zručnost (podmínkou)!!! samostatnost, spolehlivost zkušenosti v technických oborech z praxe výhodou, základní znalost práce na PC Zaměstnanecké výhody4): zaškolení a možnost dalšího rozvoje příplatky za práci ve 3 směnném/4 směnném provoze prémie 5 týdnů dovolené zvýhodněné závodní stravování příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění benefitní SODEXO karta zvýhodněná MULTISPORT karta zvýhodněný Vodafone zaměstnanecký tarif/telefon odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy společenské akce pro zaměstnance 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti Způsob prvního kontaktu: - nejdříve e-mailem zaslat životopis, vždy odpovídáme - telefonicky od 8.00- 16.00 hod.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.
Kontaktní osoba:
Andrea Tvrzníková, 416 920 510, 773 760 641

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace