STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ - Mostkovice

Zpět na nabídky práce Prostějov

Nabídka práce STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ - Mostkovice

Ke dni 26.01.2023 nabízí FORTE a.s. (25322303, Mostkovice) volné pracovní místo na pozici STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ v obci Mostkovice (okres Prostějov).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 130 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26. 1. 2023 .

Pracovní pozice:
STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ
Firma:
FORTE a.s.
Místo práce:
Mostkovice (Prostějov)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.03.2023
Mzda:
130 až 160 Kč
Požadované dovednosti:
Jiné
Poslední aktualizace:
26. 1. 2023
Text nabídky:
I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice, na e-mail: zaslat email, nebo nás kontaktujte na tel. 777 750 643 (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení, praxe v oboru výhodou, maturitní zkouška podmínkou pouze při rozšíření a složení zkoušek na Revizního technika tlakových a plynových zařízení v rezortu Ministerstva obrany ČR. Náplň práce: výroba a opravy techniky pro AČR i pro fyzické a právnické osoby, provádění základní údržby strojního vybavení a nářadí včetně kompresorovny, práce při údržbě leteckých pozemních zařízení včetně kyslíkových zařízení, dodržování požadavků systémů kvality a enviromentu (životního prostředí), dodržování požadavků ochrany utajovaných skutečností, provádění zápisu do dokumentace o opravách. Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění), stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
FORTE a.s.
Kontaktní osoba:
Petr Hlávka, 777 750 643

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace