MECHANIK-ÚDRŽBÁŘ - Liberec

Ke dni 27.06.2022 nabízí FläktGroup Czech Republic a.s. (46708375, Liberec) volné pracovní místo na pozici MECHANIK-ÚDRŽBÁŘ () v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 30000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
MECHANIK-ÚDRŽBÁŘ
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.08.2022
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
VAŠE ODPOVĚDNOST: o Zajištění opravy, servisu, pravidelné TPM kontroly a údržby o Servis strojů Trumpf - True Laser, True Bend, Trumatic o Diagnostika preventivních a prediktivních úkonů na svěřených strojích o Kooperace se servisem výrobce o Drobné opravy FM (stroje a budovy) o Opravy dalších výrobních strojů a zařízení o Spolupráce s elektromechanikem POŽADUJEME: o SOU technického směru o Praxe v seřizování strojů Trumpf výhodou o Znalosti bezpečnostních prvků strojů, jejich opravy, seřízení o Manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci o Práce na 1 směnu + flexibilita v případě havarijního stavu (prodloužení pracovní doby do úspěšného odstranění závady) NABÍZÍME: o Motivační mzda včetně výkonnostní prémie o Dotované stravování v areálu závodu o 25 dnů dovolené o příspěvek na dovolenou, Vánoce, další bonusy dle kolektivní smlouvy o volnočasové benefity Kontaktovat emailem nebo telefonicky v době 8.00-14.00 hod.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno

Kontaktní údaje

Reference:
25654320702
Zaměstnavatel:
FläktGroup Czech Republic a.s.
Kontaktní osoba:
Dana Hejduková 485 225 123 prace.cz@flaktgroup.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace