Servisní technik / technička -

Ke dni 12.04.2022 nabízí Linde Material Handling Česká republika s.r.o. (00676977) volné pracovní místo na pozici Servisní technik / technička () v obci (okres Rychnov nad Kněžnou). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 20000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Servisní technik / technička
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.05.2022
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Kontakt zasláním životopisu na e-mail adela.belohlavkova@linde-mh.cz. Práce v mezinárodní společnosti zajišťující servis a prodej manipulační a skladovací techniky. Pozice je součástí týmu působícím v okrese Rychnov nad Kněžnou a okolí. - vhodné pro vyučené automechaniky, autoelektrikáře, opraváře zemědělských strojů apod. - nutná znalost češtiny (komunikace se zaměstnanci zákazníka) - samostatná práce z místa bydliště, zpracovávání servisních zakázek - provádění pravidelného servisu a oprav manipulační techniky se zaměřením na nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky. Zaměstnanecké výhody: - 25 dnů dovolené, benefity dle vlastního výběru - Cafeterie - praní pracovních oděvů, servisní vůz VW a nadstandardní vybavení - mobilní telefon a notebook - digitální katalog náhradních dílů, servisní software - technická podpora, kurzy angličtiny - prorodinné benefity (dětský letní tábor s příspěvkem zaměstnavatele, 1/2 den volna na dítě do 15-ti let každý měsíc).

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno

Kontaktní údaje

Reference:
25110880724
Zaměstnavatel:
Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Kontaktní osoba:
Adéla Bělohlávková adela.belohlavkova@linde-mh.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace