MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK VÝROBY-ELEKTRO - Homole

Zpět na nabídky práce České Budějovice

Nabídka práce MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK VÝROBY-ELEKTRO - Homole

Ke dni 27.01.2024 nabízí STAVOKLIMA s.r.o. (60827980, Homole) volné pracovní místo na pozici MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK VÝROBY-ELEKTRO v obci Homole (okres České Budějovice).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 26 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 27. 1. 2024 .

Pracovní pozice:
MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK VÝROBY-ELEKTRO
Firma:
STAVOKLIMA s.r.o.
Místo práce:
Homole (České Budějovice)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
26.01.2024
Mzda:
26 000 až 35 000 Kč
Poslední aktualizace:
27. 1. 2024
Text nabídky:
Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Co u nás budete dělat? Jednodušší montážní elektro práce ve výrobě clon a jednotek dle technické dokumentace a nákresu; kontrolu úplnosti a funkčnosti všech součástí výrobků; zajišťovat pravidelnou údržbu nástrojů a pořádku na pracovišti. Co od Vás očekáváme? Manuální zručnost a samostatnost, pečlivost; schopnost čtení základních jednoduchých technických a technologických výkresů; spolehlivost, dochvilnost, schopnost týmové práce. Čím nás potěšíte (není podmínkou)? Praxí na stejné nebo podobné pozici; oprávnění k činnosti (vyhl. 50/1978 Sb); SOU v oborech elektro výroba, elektrikář, elektromechanik nebo jiné technické vzdělání. Na co se u nás můžete těšit? Zázemí ve stabilní české společnosti s více jak 25letou tradicí; motivující finanční ohodnocení = hodinová mzda vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích; balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportu; výběr z kafetérie - ročně min. 5 000 Kč; zaměstnanecké výhody v Programu MultiSport; závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele; firemní akce; příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
STAVOKLIMA s.r.o.
Kontaktní osoba:
Anna Urie, 380 420 950, 770 166 235

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace