Servisní mechanik pro hydraulické nástavby nákladních automobilů - Planá nad Lužnicí

Ke dni 26.09.2020 nabízí HCS Centrum s.r.o. (26031221, Planá nad Lužnicí) volné pracovní místo na pozici Servisní mechanik pro hydraulické nástavby nákladních automobilů () v obci Planá nad Lužnicí (okres Tábor). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 25000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Servisní mechanik pro hydraulické nástavby nákladních automobilů
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
25.09.2020
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Požadavky: SŠ nebo vyučen v technickém oboru (opravář zemědělských strojů, autoelektrikář, strojní mechanik atd.), zkušenost se servisem a opravou nástaveb nákl. automobilů, zemních, zemědělských a manipulačních strojů výhodou, řidičský průkaz skupiny B (C výhodou), ochota cestovat v rámci ČR, jakákoliv znalost anglického jazyka výhodou. Náplň práce: Provádění pravidelných servisů, oprav a zaškolování obsluh pro hydraulické nástavby nákladních automobilů (hydraulické jeřáby, nosiče kontejnerů, odtahové nástavby, pracovní plošiny atd.), které jsou prováděny na provozovně a výjezdy k zákazníkovi. Zaškolování obsluhy na ovládání hydraulických jeřábů, nosičů kontejnerů, odtahových nástaveb, pracovních plošin atd. Nabízíme: Stravenky (100 Kč/den), důchodové připojištění, příspěvek na dovolenou Kontakt: telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno

Kontaktní údaje

Reference:
18722900716
Zaměstnavatel:
HCS Centrum s.r.o.
Kontaktní osoba:
Josef Sokolík 602 425 347 prace@hcscentrum.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace