Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení -

Ke dni 28.01.2020 nabízí CANPACK Czech s.r.o. (07693745) volné pracovní místo na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení () v obci (okres Tachov). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 55000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
04.05.2020
Mzda:
55 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Zaměstnání na dobu určitou 2 roky. Požadavky: Technické vzdělání; 2 roky praxe ve výrobním a průmyslovém prostředí na obdobné pozici výhodou; znalost programu SAP výhodou; angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu výhodou; čeština výhodou. Náplň práce: Udržování kontinuity výroby, zajišťování modernizace vybavení a realizace nových projektrů; zjišťování závad na výrobní lince prostřednictvím automatizovaného dopravního pásu; opravu poruch elektrického a řídícího systému; aktualizace programů, které řídí výrobní stroje; optimalizace kontrolních programů za účelem zvýšení výkonu výrobní linky; úpravy systémů pro zajištění vysoké kvality produktů; údržba a úprava výrobního zařízení, organizování servisních/generálních oprav.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno

Kontaktní údaje

Reference:
16915720779
Zaměstnavatel:
CANPACK Czech s.r.o.
Kontaktní osoba:
Eliška Romanová +48 695 270 584 eliska.romanova@canpack.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace