Provozní zámečníci, údržbáři - Kvasiny

Ke dni 27.11.2019 nabízí Siemens s.r.o. - Kvasiny (00268577, Kvasiny) volné pracovní místo na pozici Provozní zámečníci, údržbáři (ZÁMEČNÍK/ - ICE) v obci Kvasiny (okres Rychnov nad Kněžnou). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Nepřetržitý provoz) je 18000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Provozní zámečníci, údržbáři
Rozšířený popis:
ZÁMEČNÍK/ - ICE
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Nástup dne:
01.12.2019
Mzda:
18 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Jiné výhody: příspěvek na stravování, odměny, příspěvek na životní a penzijní připojištění
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
Kontakt zasláním životopisu na e-mail luciedomesova@siemens.com Požadavky: - SOU/SŠ vzdělání - vyhláška 50/78 Sb. § 6 - schopnost učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby - ochota pracovat ve vícesměnném provozu - samostatnost a zodpovědnost se schopností týmové spolupráce - údržba Náplň práce: - údržba elektrických a elektromechanických částí strojů a zařízení - provádění analýz příčin poruch a návrh nápravných opatření - preventivní údržba strojů a zařízení - spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách - ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony - vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby - školení pracovníků výroby Zaměstnanecké výhody: - atraktivní finanční odměňování a široká škála zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Cafeteria systém benefitů, příspěvek na stravování, odměny při pracovních a životních jubileích, příspěvek na penzijní a životní pojištění, proplácení prvních 3 dnů nemoci, možnost ubytování zdarma). 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
13186100752 (Úřad práce Rychnov nad Kněžnou)
Zaměstnavatel:
Siemens s.r.o. - Kvasiny
Adresa:
Siemens s.r.o. - Kvasiny, Kvasiny 145, 517 02 Kvasiny
Kontaktní osoba:
Lucie Domesova, Recruitment Specialist +420 601 158 291 luciedomesova@siemens.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace