Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - Liberec

Ke dni 27.09.2019 nabízí FOXON s.r.o.-004 (27358917, Liberec) volné pracovní místo na pozici Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (MECHATRONIK, ELEKTRONIK) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení
Rozšířený popis:
MECHATRONIK, ELEKTRONIK
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
26.09.2019
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Požadujeme: - Vzdělání SŠ/VŠ elektrotechnického směru - Základní znalost programování řídících systémů SIEMENS, orientace v dnešním trhu průmyslové automatizace - Vyhlášku 50/78 Sb. - Zkušenost s řízením projektů výhodou - Zkušenosti z předchozího zaměstnání na podobné pozici - Znalost anglického jazyka (Německý jazyk výhodou) - Znalost EPLAN výhodou - Technické nadání, nadšení pro nové věci - Základní znalosti správy počítačových sítí - Povědomí o moderních přístupech a best practice - Precizní přístup a kvalita odvedené práce - Slušné vystupování - Schopnost jednání se zákazníky i dodavateli technologií - Schopnost práce v týmu - Dobré znalosti HW na úrovni návrhu Nabízíme: - Příjemné pracovní prostředí v klidné části Liberce Vesec - Zajímavou a tvůrčí práci na projektech - Práci s nejnovějšími HW/SW produkty a platformy - Spolupráci se zahraničními firmami - Odborná školení, jazykové kurzy - Nástup ihned - Hlavní kancelář v Liberci Pro případné dotazy prosím využívejte primárně e-mail. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní, Němčina - Aktivní (výhodou)

Kontaktní údaje

Reference:
10108560703 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
FOXON s.r.o.-004
Adresa:
FOXON s.r.o.-004, Česká 615, Liberec XXV-Vesec, 463 12 Liberec 25
Kontaktní osoba:
Ing. Jaromír Peterka, jednatel +420 484 845 555 jsemtoja@foxon.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace